500 TL Üzeri Alışverişlerinizde Vade Farksız 6 Taksit ve ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

Matia’nın bugünkü anlamda mağazacılık faaliyetleri 2016 yılında Noma Collection Tekstil Ltd. Şti.’nin kurulması Ankara Bahçelievler mağazasının açılmasıyla başlamıştır ve her geçen yıl olumlu büyüme trendi ile devam etmektedir. 

Müşteri memnuniyeti açısından en kaliteli ürünleri tek bir çatı altında toplayan tescili kendimize ait olan Matia markamız ile gurur duymaktayız. 

İlk ve tek konsept mağazamız Ankara Bahçelievler 6.cadde üzerinde 250 m2 showroom üzerine kuruludur. Ürün içeriğimiz dünya çapında kendini ispat etmiş modern ve fonksiyonel markalardan oluşan ev aksesuarları, dekoratif objeler, hediyelik aksesuarlar, cam/kristal ürünler ve kaliteli mutfak ve yardımcı mutfak gereçlerinden oluşmaktadır.

Perakende mağaza işletmeciliği yanında 2020 Haziran ayından itibaren E-ticaret çatısı altında tüm pazaryerlerinde ve kendi bünyemizde bulunan matiaconcept.com web sitesi üzerinden satış faaliyetlerimiz hızla devam etmektedir.

Sosyal medyada matiaankara ismi ile instagram ve Facebook sayfalarımız üzerinden konsept fotoğraf paylaşımı ve tanıtımı yaparak müşteri kitlemizi her geçen gün dahada arttırmaktayız.
Yükleniyor...